Skin Concept

Nivelis - fotografia artystyczna

stopklatka.pl

Och Beauty

Pogromca lwów/Lion tamer/Leone tramer

Świąteczne propozycje (2)

Opublikowany 2015/12/24

Tegoroczne święta bez śniegu, z wysokimi temperaturami … a może żółta sukienka na Wigilijną Wieczerzę?

This Christmas is without snow, with high temperatures ...  maybe yellow dress on Christmas Eve Supper?

Questo Natale senza neve, con temperature elevate ... o forse abito giallo su Vigilia di Natale Cena?

fot. Stanisław

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Świąteczne propozycje (1)

Opublikowany 2015/12/23

Drodzy czytelnicy, ostatnio nadmiar obowiązków zawodowych spowodował, że posty ukazują się niezwykle rzadko. Obiecuję poprawę ..

Dear readers, recently many professional duties have made that posts have been showing up very rarely. I promise improvement..

Cari lettori, di recente molti doveri professionali ha fatto sì che i messaggi appaiono molto raramente. Prometto miglioramento ..

fot. Stanisław

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Tenis i ból nadgarstka

Opublikowany 2015/11/06

Sport to zdrowie – czyżby? Sportowcy doskonale wiedzą, że jest to tylko potoczna wiedza. Prawda zaś jest taka, że wyczynowcy ulegają często wielu i poważnym kontuzjom. Kontuzje mogą się przydarzyć także amatorom. 

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Menopauza okiem kobiet świadomych

Opublikowany 2015/10/03

Życie kobiet dojrzałych XXI wieku w porównaniu z ich matkami i babciami bardzo się zmieniło. W wieku 50 lat ciągle jesteśmy aktywne zawodowo i ciekawe świata. Przychodzi czas na menopauzę.  Jest to jeden z wielu naturalnych okresów w życiu każdej kobiety. Towarzysza mu objawy którym można zapobiegać, a jeżeli objawy już wystąpiły – łagodzić je w znacznym stopniu.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Bremen

Opublikowany 2015/09/28

Miasto w północnych Niemczech leżące nad rzeką Wezerą. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 787 roku, kiedy to Karol Wielki ustanowił w nim arcybiskupstwo.

The city in northern Germany situated on the River Weser. The first mention of it comes from 787 years when Charlemagne established in the archbishopric.

La città nel nord della Germania, situata sul fiume Weser. La prima menzione di esso proviene da 787 anni quando Carlo Magno stabilito in arcivescovado.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Menopauza

Opublikowany 2015/09/18

Akceptacja swojego ciała jest dla wielu z nas jedną z trudniejszych życiowych lekcji, które musimy przejść. Od małego jesteśmy bombardowane określonymi ideałami piękna, które - bądźmy szczere - bardzo wysoko zawieszają poprzeczkę. Na różnych etapach naszego życia na drodze do wiecznej jędrności i młodości często staje nam ta sama przeszkoda. Hormony. Wchodzenie w okres dojrzewania, ciąża, miesiączki, wszystko to bardzo często odbija się negatywnie na naszym wyglądzie. Dzisiaj chciałabym skupić się na tym, co dzieje się z naszym ciałem i psychiką w okresie menopauzy.


Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Yes, Chef!

Opublikowany 2015/09/13

Trochę się boję, gdy postać pierwszoplanowa jest grana przez reżysera i scenarzystę. A taką właśnie sytuację mamy w „Szefie”.

I am always  a little afraid, when the main character is played by the director and screenwriter. And just such a situation we are in "Chef".

Ero un po 'paura, quando un personaggio in un leader è svolto dal regista e sceneggiatore. E proprio questa situazione ci troviamo, "Chef".

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Cukinia/ courgette/zuchina

Opublikowany 2015/09/06

Cukinia przywędrowała do naszego kraju z Włoch i jest to po prostu mała dynia czyli zucchina. Jest to warzywo lekkostrawne i bogate w mikroelementy i witaminy (potas, żelazo, magnez, betakaroten, witaminy A, C, K, PP, B1). To fajne warzywo może być jednym z pierwszych w menu małego człowieka.

Courgette was brought to this country from Italy and it is just a small pumpkin which is zucchina. It is easily digestible vegtable  rich in microelements and vitamins (potassium, iron, magnesium, beta-carotene, vitamins A, C, K, PP, B1). Its cool vegetable can be one of the first on the menu a little man.

Zucchini sono stati portati in questo paese in Italia e si tratta solo di una piccola zucca o di zucchina. È facilmente digeribile e verdura ricchi di vitamine e microelementi (potassio, ferro, magnesio, beta-carotene, vitamine A, C, K, PP, B1). E 'verdura fresca può essere uno dei primi sul menu un piccolo uomo.


Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Oczyszczanie twarzy

Opublikowany 2015/08/31

Właśnie skończył się mój cudowny urlop. Moje po nim wspomnienia to słońce, słona woda, wiatr … i to fantastyczne uczucie relaksu…

Przeczytaj pozostałą część wpisu »