Gosia

Kobieta spełniona? raczej spełniająca swoje marzenia. Założycielka niniejszego serwisu. Lubię być szczęśliwa, więc smakuję życia co dnia...

Miejsca, w których przebywam pozwalają mi cieszyć się życiem. Przedmioty, którymi się otaczam pozwalają mi relaksować się lub zachęcają do skupienia, do pracy. Znajdziecie tu pomysły na wsłany kąt.

Szary/ gray/ grigio

Opublikowany 2015/01/18

W ostatnim okresie kolor szary zadomowił się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, przyszła na niego moda. I świetnie, bo wnętrza z szarościami mogą być niezwykle intrygujące. Jednak pamiętajmy by zestawiać go z innymi kolorami. Samodzielnie stworzy zimne i przygnębiające wnętrza.

Recently, the gray settled in rooms for various purposes, it came to fashion. I had a great, because the interior of the grays can be extremely intriguing. However, remember to compile it with other colors. Isolated create a cold and depressing interior.

Recentemente, il grigio si stabilì a sale per vari scopi, si è trattato di moda. Ho avuto un grande, perché l'interno dei grigi può essere estremamente intrigante. Tuttavia, ricordatevi di compilarlo con altri colori. Isolato creare un interno freddo e deprimente.

decorationstree.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Newborn child space

Opublikowany 2014/10/07

Pokój dla nowonarodzonego potomka zwykle odzwierciedla upodobania jednego z rodziców. Trudno bowiem od razu przewidzieć jakie kolory będzie lubiło nasze dziecko, jakie będą jego pasje.

Room for the newborn child usually reflects the tastes of one of the parents. It is hard to tell right away what colors will be liked by your child, and what will his passions be.

Camera per il neonato di solito riflette i gusti di uno dei genitori. E 'difficile dire subito quali colori sarà piaciuto il nostro bambino, che cosa le sue passioni.

 muralspro.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Marrone, brown

Opublikowany 2014/06/24

Brązowy, kawowy, dębowy, czekoladowy .... odcieni i nazw można wymieniać bez liku. Kolor obecnie niezwykle modny stosowany w każdym popmieszczeniu na dużych powierzchniach w dodatkach i meblach.

bill84121.blogspot.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Mystic lilac

Opublikowany 2014/05/10

Kiedy kwitną bzy a później lawenda wiele miejsc nabiera wyjątkowych barw w odcienicah fioletu. Lilowy jest określany mianem kobiecego i mistycznego.  I pewnie coś w tym jest ... dlatego dziś pokażę Wam jak on się prezentuje w różnych pomieszczeniach.

apartmentslike.wordpress.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Wielkanocne dekoracje

Opublikowany 2014/04/12

Ten czas jest okresem radości i zabawy dlatego warto zadbać o wygląd stołu, bo wszak nie tylko to co jemy jest ważne, ale jak i w jakim towarzystwie i w jakim otoczeniu.

craftysisters-nc.blogspot.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Yellow, giallo, żółty

Opublikowany 2014/03/06

Bez względu na to w jakim języku wymiawiasz to słowo sprawia, że usmiech pojawi asię na twarzy. Kojarzy się z pieknym, gorącym słońcem; z uśmiechnięty słoniecznikiemlub kaczeńcem.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Mnogość błękitów

Opublikowany 2014/02/07

Niebieski, błękitny, granatowy i ich odcienie zajmują w naszych mieszkaniach sporo miejsca. Dziś o tym kolorze, jego odcieniach i połączeniach z innymi barwami.

fot. knottinghillinteriors.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zielono mi !

Opublikowany 2014/01/27

Nawet w sezonie zimowym natkniemy się to tu, to tam na zielone igiełki. Bo zieleń to kolor jednoznacznie kojarzony z Matką Naturą. I rzeczywiście Natura w swojej fantazji proponuje nam niezliczoną ilość odcieni. Teraz możemy rozkoszować się ciemną, głeboką zielenią igieł choinkowych. Nasze wnętrza możemy ubrać w taką zieleń jaka nam najbardziej odpowiada.

fot. 1.bp_blogspot.pl

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Ciepło w kolorze pomarańczy

Opublikowany 2014/01/14

Pomarańczowy jest kolorem zachęcającym do działania. Powoduje, że z optymizmem patrzymy zarówno na wnętrze, jak i na ludzi w w takim wnetrzu przebywających. Poza tym świetnie komponuje się zarówno z kolorami neutralnymi (bierz, jasny szary, kawa z mlekiem, jasna zieleń), jak też z kolorami kontrastującymi (grafitowy, niebieski, marynarski, purpurowy).

fot. mydreemweddingdecorations.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Choinka - symbol świąt

Opublikowany 2013/12/18

Od dziecka nie mogłam się doczekać na moment kiedy w domu pojawia się choinka. Zielona, żywa i pachnąca. Kiedyś to mój Dziadeczek wchodził w kożuchu, z zimną i zawsze dużą lub bardzo dużą choinką.

fot. freshome.com

Przeczytaj pozostałą część wpisu »